Marta Drzewiecka-Kraterska – ZnanyLekarz.pl

Marta Drzewiecka

Jestem psychoterapeutką, i psychologiem. Od prawie 10 lat pomagam parom, rodzinom i klientom indywidualnym. Pracuję w uznanym podejściu psychodynamicznym, które ma już ponad 100 letni dorobek badawczy i teoretyczny.

Zapraszam osoby, które doświadczają:

  • depresji
  • lęków
  • innych nerwic i zaburzeń osobowości
  • trudności w związkach i problemów z komunikacją
  • trudności w nawiązywaniu i utrzymywaniu satysfakcjonujących relacji, które chcą lepiej poznać i zrozumieć przeżywane uczucia i swoje zachowania.
  • trudności emocjonalnych ( lęk, złość, gniew, smutek, brak nadziei),
  • poczucia straty, takiej jak śmierć bliskiej osoby, utrata zdrowia, pracy, rozwód etc.
  • trudności w radzeniu sobie ze stresem i napięciem
  • poczucia braku pewności siebie i obniżonego poczuciem własnej wartości,
  • poczucia osamotnienia, izolacji, nieśmiałości

Moje wykształcenie…

Jestem dyplomowanym psychologiem, ukończyłam Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej na kierunku Psychologia ogólna. Moje wykształcenie psychoterapeutyczne pochodzi z czteroletniego studium psychoterapii, które jest prowadzone przez Laboratorium Psychoedukacji i rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Ukończyłam także Studium Coachingu, Mentoringu i Doradztwa prowadzone przez Grupę Trop. Ukończyłam szkoleniową psychoterapię własną a swoją pracę poddaję regularnej superwizji..

…i doświadczenie:

Doświadczenie zawodowe zdobywałam  m.in. na stażu w Szpitalu Bródnowskim i Ośrodku Socjoterapeutycznym dla młodzieży w Warszawie. Od 2008 do 2012r. pracowałam na Oddziale Dziennym Psychoterapii Zaburzeń Nerwicowych oraz na Oddziale Dziennym ogólnopsychiatrycznym Szpitala Tworkowskiego. Byłam także kuratorem społecznym przy Sądzie Rodzinnym dla Warszawy Żoliborz.

Parę słów o mnie.

Posiadam doświadczenie biznesowe. Współtworzyłam m.in warszawski instytut psychoterapii i kilka innych inicjatyw. Od 2020 roku jestem częścią zespołu Jasna Psychoterapia. Prywatnie jestem mamą trójki dzieci.

Koszt sesji 50 min – 150 PLN

Zapraszam,

Marta Drzewiecka

Żeby umówić się na wizytę, masz kilka możliwości:

1. Użyj naszej recepcji online. Wystarczy, że klikniesz „Rezerwuj” poniżej:

2… lub zadzwoń na nr 538 458 111 (kliknij „Zadzwoń teraz” jeśli przeglądasz na telefonie) – nasza recepcja odpowie na wszelkie twoje pytania i umówi wizytę.

3…lub napisz na kontakt@jasnapsychoterapia.pl.
Możesz też użyć formularza na dole strony głównej i zostawić swój nr telefonu, oddzwonimy do Ciebie najszybciej jak to możliwe:)

Marta Drzewiecka – ZnanyLekarz.pl
Call Now ButtonZadzwoń teraz