Elżbieta Stawecka

„Ty masz to, czego potrzebujesz i razem to znajdziemy”

Prowadzę terapię indywidualną dla dorosłych, młodzieży oraz nastolatków.

Zapraszam osoby, które doświadczają:

  • Problemów wynikających z używania substancji psychoaktywnych (legalnych i nielegalnych)
  • Problemów związanych z uzależnieniem behawioralnym (praca, seks, hazard, zakupy)
  • Zaburzeń obsesyjno-kompulsywnych
  • Trudności w radzeniu sobie z emocjami
  • Problemach w radzeniu sobie w sytuacjach trudnych
  • Obniżonego poczucia własnej wartości

Jestem pedagogiem, specjalistą psychoterapii uzależnień, trenerem.

Ukończyłam Studium Dialogu Motywującego zorganizowane przez Polskie Towarzystwo Dialogu Motywującego oraz podyplomowe studia Profilaktyka i terapia uzależnienia od narkotyków.

Pracuję zgodnie z duchem Dialogu Motywującego, który opiera się na partnerstwie, bezwarunkowej akceptacji, współczuciu oraz wydobywaniu.

Dialog Motywujący to współpracujący styl prowadzenia rozmowy  służący umocnieniu u osoby jej własnej motywacji i podjęciu decyzji o dokonaniu zmiany.

Ukończyłam również liczne szkolenia i kursy dotyczące przeciwdziałania uzależnieniom, kształtowania umiejętności psychospołecznych i psychoterapeutycznych m.in.: Trening Umiejętności Społecznych (TUS), Program Wzmacniania Rodziny PWR 10-14, Edukator profilaktyki uzależnień, program wczesnej interwencji FreD goes net.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam między innymi w Krajowym Biurze ds. Przeciwdziałania Narkomanii.

Uczestniczyłam w eksperckich spotkaniach organizowanych przez Grupę Pompidou Rady Europy, które dotyczyły przeciwdziałania uzależnieniom.

Od lat współpracuję z lokalnym organizacjami pozarządowymi zajmującymi się pracą z osobami zagrożonymi wykluczeniem lub wykluczonymi społecznie.

Jestem konsultantką Polskiego Towarzystwa Psychodelicznego.

Prowadzę szkolenia dla specjalistów zajmujących się profilaktyką jak również warsztaty kształtowania umiejętności społecznych.

Komunikuję się w Polskim Języku Migowym (poziom B1), znam kulturę osób Głuchych oraz specyfikę pracy z osobą głuchą lub słabosłyszącą.

Swoją pracę poddaję stałej superwizji.

Zapraszam,

Elżbieta Stawecka

Żeby umówić się na wizytę, masz kilka możliwości:

1. Użyj naszej recepcji online. Wystarczy, że klikniesz „Rezerwuj” poniżej:

2… lub zadzwoń na nr 538 458 111 (kliknij „Zadzwoń teraz” jeśli przeglądasz na telefonie) – nasza recepcja odpowie na wszelkie twoje pytania i umówi wizytę.

3…lub napisz na kontakt@jasnapsychoterapia.pl.
Możesz też użyć formularza na dole strony głównej i zostawić swój nr telefonu, oddzwonimy do Ciebie najszybciej jak to możliwe:)

Call Now ButtonZadzwoń teraz