Dorota Holc

„Każdy klient zna najlepsze rozwiązanie dla swoich problemów, ja jestem tylko po to, żeby mu pomóc je sobie uświadomić”

Jestem mediatorem, trenerem rodzinnym i terapeutą.

Doświadczenie zdobywałam pracując przez ponad 20 lat w placówkach medycznych o różnych specjalnościach, odpowiadając za organizację procesów leczenia i zdrowienia pacjentów. Ostanie 4 lata byłam związana z placówkami zajmującymi się zdrowiem psychicznym.

Pracuję w nurcie terapii poznawczo – behawioralnej i terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach. Bliska jest mi filozofia dialogu motywującego i porozumienia bez przemocy.

Pracuję z osobami dorosłymi, które doświadczają:

  • kryzysów życiowych
  • problemów w relacjach osobistych i zawodowych
  • stanów lękowych
  • stanów depresyjnych
  • wypalenia zawodowego
  • niskiej samooceny
  • prowadzę mediacje rodzinne

Ukończyłam Politykę Społeczną na Uniwersytecie Warszawskim, studia podyplomowe z Mediacji Rodzinnych i Społecznych, studium pielęgniarskie, szkolenie I i II stopnia z terapii krótkoterminowej skoncentrowanej na rozwiązaniach (TSR.), szkolenie NVC (porozumienie bez przemocy). Obecnie umiejętności i kompetencje rozszerzam w trakcie 4-letniej szkoły psychoterapii poznawczo-behawioralnej z dialogiem motywującym.

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Zapraszam, Dorota Holc

Żeby umówić się na wizytę, masz kilka możliwości:

1. Użyj naszej recepcji online. Wystarczy, że klikniesz „Rezerwuj” poniżej:

2… lub zadzwoń na nr 538 458 111 (kliknij „Zadzwoń teraz” jeśli przeglądasz na telefonie) – nasza recepcja odpowie na wszelkie twoje pytania i umówi wizytę.

3…lub napisz na kontakt@jasnapsychoterapia.pl.
Możesz też użyć formularza na dole strony głównej i zostawić swój nr telefonu, oddzwonimy do Ciebie najszybciej jak to możliwe:)

Call Now ButtonZadzwoń teraz